fbpx
Summer Camp


Teen Camp


Tijdens het Summer Camp krijgt uw kind:
  • Dagelijks geheel Engels programma: 9.00 – 16.00 uur
  • Dagelijks, snacks and drinks
  • Summer Camp poloshirt
  • Summer Camp bidon
  • Summer Camp lunch box voor eigen lunch
  • Summer Camp tas
  • Graduation & High Tea
  • Summer Camp certificaat


Alkmaar

School: RKBS De Kring
Adres: Koornlaan 2, 1815 GE Alkmaar
Datum: 15-19 Juli

Almere

School: BS de Compositie
Adres: Chagallweg 10
Datum: 15-19 Juli

Amersfoort

School: BS de Marke
Adres: Wezeperberg 4, Amersfoort
Datum: 22-26 Juli

Amstelveen

School: M de Ruyterschool
Adres: Laan v Rozenburg 6
Datum: 15-19 / 22-26

Amsterdam

School: IKC Zeeburgereiland
Adres: Faas Wilkesstraat 451, Amsterdam
Datum: 15-19 / 22-26

Apeldoorn

School: OBS Berg en Bos 
Adres: Soerenseweg 105, Apeldoorn
Datum: 22-26

Blaricum

School: OB Blaricum
Adres: Eemnesserweg 18 A
Datum: 15-19 / 22-26

Breda

School: BH Toma
Adres: Wieringenstraat 60, Breda
Datum: 8-12, 15-19

Deventer

School: MBS De ontdekking
Adres: Andriessenplein 4, 7425 GX Deventer
Datum: 15-19 Juli

Dordrecht

School: De School Mühring
Adres: Vrieseweg 92, 3311 NZ Dordrech
Datum: 22-26

 

*Kijk bij locatie Rotterdam voor een plek in de buurt!

Eindhoven

School: BS de Driesprong
Adres: Tongelresestraat 146
Datum: 8-12, 15-19

Gouda

School: BS de Cirkel
Adres: Rijnlust 42, Gouda
Datum: 22-26

Groningen

School: Zernike College
Adres: Kerklaan 39
Datum: 15-19

Haarlem

School: International School
Adres: Schreveliusstraat 27, Haarlem
Datum: 15-19

Hilversum

School: Gem. Gymnasium
Adres: Badhuislaan 10A
Datum: 15-19

Hoofddorp

School: CBS Het Braambos
Adres: Waddenweg 83, Hoofddorp
Datum: 15-19

Houten

School: BS de Stek
Adres: Torenmuur 1
Datum: 22-26

*Kijk bij locatie Utrecht voor plek in de buurt.

Maastricht

School: OBS Binnenstad
Adres: Begijnenstraat 11, 6211 JR Maastricht
Datum: 8-12

Nijmegen

School: BS de Lanteerne
Adres: Henry Dunantstraat 8, Nijmegen
Datum: 8-12

Oegstgeest

School: BS de Kring
Adres: R v Rijnlaan 26
Datum: 22-26

Rotterdam

School: BS Eduard v Beinumschool
Adres: Bizetlaan 2
Datum: 22-26

Utrecht

School: BS de Ridderhof
Adres: Emile Hullebroeckstraat 66, Utrecht-Leidsche Rijn
Datum: 22-26

Voorburg

School: Dobbelaan
Adres: Dobbelaan 4, Leidschendam
Datum: 22-26

Vught

School: Landgoed Huize Bergen
Adres: Glorieuxlaan 1, 5261 SG Vught
Datum: 8-12

Wassenaar

School: Kievietschool
Adres: Buurtweg 16
Datum: 22-26

 

 

Zwolle

School: OBS Parkschool
Adres: Westerlaan 22, Zwolle
Datum: 15-19

Almere

School: De Wieken Community Center
Adres: Wipmolenweg 54, 1333 GS Almere

Amsterdam

School: IJburg College (4e etage)
Adres: Pampuslaan 1, 1087 HP Amsterdam
Datum: 19-20-21 Augustus

Amstelveen

School: School of Understanding
Adres: Landtong 18, Amstelveen
Datum: 19-20-21 Augustus

Blaricum

School: Blaercom Blaricum
Adres: Schoolstraat 3, 1261 EV Blaricum
Datum: 19-20-21 Augustus

Breda

School: BH Toma
Adres: Wieringenstraat 60, Breda
Datum: 12-13-14 Augustus

Voorburg

School: Dobbelaan
Adres: Dobbelaan 4, Leidschendam
Datum: 26-27-28 Augustus

Eindhoven

School: De Ronde
Adres: Tongelresestraat 146, Eindhoven
Datum: 12-13-14 Augustus

Haarlem

School: International School
Adres: Schreveliusstraat 27, Haarlem
Datum: 19-20-21 Augustus

Oegstgeest

School: N.V.T
Datum: 26-27-28 Augustus

Rotterdam

Adres: Banierstraat 1 Rotterdam
Datum: 26-27-28 Augustus

Utrecht

School: BS de Ridderhof
Adres: Emile Hullebroeckstraat 66, Utrecht-Leidsche Rijn
Datum: 26-27-28 Augustus